Dzisiejsza data: 13-07-2020r.

STAŁY DOSTĘP DO INTERNETU

"Firmy."

Jak wygląda oferta?

OOferta INTERQ skierowana jest przede wszystkim do osób lub firm, które pragną korzystać ze stałego łącza, dla których 24 godzinna możliwość pracy "w sieci" stała się warunkiem, z którego trudno zrezygnować.

Oferujemy stały dostęp do Internetu w ramach niezmiennej opłaty abonamentowej. Na opłaty nie ma wpływu czas spędzony przez użytkownika w Sieci. Nie stosujemy żadnych limitów miesięcznego przepływu danych. Kolejną, bardzo ważną cechą usługi dostępu do Internetu to brak jakichkolwiek ukrytych zobowiązań.

W zależności od potrzeb oferujemy łącza symetryczne do 100 Mbit/s.

Jak mogę złozyć zamówienie?

Zamówienia na internet można składać w salonie sprzedaży w godzinach otwarcia. Podstawą przyjęcia zamówienia jest wypełniony formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie można wysłać bezpośrednio z naszej strony (prosimy o wypełnienie pól znajdujących się po lewej) lub wypełnić w naszym salonie. Udając się do salonu prosze pamiętać o dowodzie tożsamości.

Co oznacza łącze symetryczne?

Łącza symetryczne są to łącza, w których prędkość wysyłania i pobierania danych jest jednakowa. Oznacza to, szybsze wysyłanie wiadomości pocztowych oraz wszelkich plików, a także brak odczuwalnego spadku prędkości pobierania danych przy jednoczesnym ich wysyłaniu.

Co daje zewnętrzny (publiczny) adres IP?

Dzięki zewnętrznemu adresowi IP komputer staje się widoczny dla innych komputerów w Internecie, co ułatwia wymianę plików i nawiązywanie połączeń. Umożliwia uruchomianie wielu usług (serwer WWW, serwer pocztowy, serwer ftp, serwer gier, itp.) oraz dostęp do swojego komputera z dowolnego miejsca na świecie.