Dzisiejsza data: 13-07-2020r.

STAŁY DOSTĘP DO INTERNETU

"Klienci indywidualni - Internet kablowy."

Jak wygląda oferta?

Oferta INTERQ skierowana jest przede wszystkim do osób, które pragną korzystać ze stałego łącza, dla których 24 godzinna możliwość pracy "w sieci" stała się warunkiem, z którego trudno zrezygnować.

Oferujemy stały dostęp do Internetu w ramach niezmiennej opłaty abonamentowej. Na opłaty nie ma wpływu czas spędzony przez użytkownika w Sieci. Nie stosujemy żadnych limitów miesięcznego przepływu danych. Kolejną, bardzo ważną cechą usługi dostępu do Internetu to brak jakichkolwiek ukrytych zobowiązań.

Nasi Klienci nie maja obowiązku kupowania często niepotrzebnych pakietów TV lub utrzymywania wysokich abonamentów telefonicznych stanowiących często warunek niezbędny do tego by korzystać z Internetu. Nasza oferta to jasne zasady, uczciwość wobec Klienta i jakość potwierdzona przez co raz większą liczbę.

Oferta INTERQ bazuje na infrastrukturze opartej na szkielecie światłowodowym (głównie skupiska blokowe) uzupełnionym o elementy bezprzewodowe w technologii 5 GHz.

Jaki jest koszt podłączenia oraz wysokość opłat abonamentowych?

    Oferta dotyczy bloków mieszkalnych objętych zasięgiem sieci kablowej tj.
  • osiedla Sanok: Błonie, Wójtostwo, Sikorskiego;
  • bloki Sanok: Jagiellońska 14, 16, 18, 20, 51, 55, 57, Kolejowa 1, Lwowska 16;

Promocja - Instalacja 1 zł.

Opcja możliwa tylko gdy nie ma warunków na Internet światłowodowy.

Opłaty abonamentowe

Internet
Usługa Abonament
Miesięczny
Okres Promocyjny
SZYBKA 10Mbit/s 40.00 zł. 24 msc.
SZYBKA 20Mbit/sbestseller 50.00 zł. 24 msc.

Opłaty aktywacyjne

Internet
Usługa Opłata
Aktywacyjna
Okres Promocyjny
SZYBKA 10Mbit/s 1 zł 24 msc
SZYBKA 20Mbit/s 1 zł 24 msc


  Promocje:
Sieć bezprzewodowa w domu (WiFi)*
5 zł / msc
Rozszerzona sieć bezprzewodowa w domu (WiFi)**
10 zł / msc


Jak mogę złozyć zamówienie?

Zamówienia na telefonie można składać w salonie sprzedaży w godzinach otwarcia. Podstawą przyjęcia zamówienia jest wypełniony formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie można wysłać bezpośrednio z naszej strony (prosimy o wypełnienie pól znajdujących się po lewej) lub wypełnić w naszym salonie. Udając się do salonu prosze pamiętać o dowodzie tożsamości.

Formularz Zgłoszeniowy

Dane osobowe

Dane adresowe

Zamówienie
Wszystkie dane przesyłane przez klienta do naszej firmy podlegają ochronie zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie ulegają przetwarzaniu w jakichkolwiek innych celach niż realizacja zamówienia.
Adresy e-mail jak i dane teleadresowe naszych klientów nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Użytkownicy mają prawo zmieniania i usuwania swoich danych.