Dzisiejsza data: 13-07-2020r.

STAŁY DOSTĘP DO INTERNETU

"Klienci indywidualni - Internet bezprzewodowy 5GHz."

Jak wygląda oferta?

Oferta INTERQ skierowana jest przede wszystkim do osób, które pragną korzystać ze stałego łącza, dla których 24 godzinna możliwość pracy "w sieci" stała się warunkiem, z którego trudno zrezygnować.

Oferujemy stały dostęp do Internetu w ramach niezmiennej opłaty abonamentowej. Na opłaty nie ma wpływu czas spędzony przez użytkownika w Sieci. Nie stosujemy żadnych limitów miesięcznego przepływu danych. Kolejną, bardzo ważną cechą usługi dostępu do Internetu jest brak jakichkolwiek ukrytych zobowiązań.

Nasi Klienci nie mają obowiązku kupowania często niepotrzebnych pakietów TV lub utrzymywania wysokich abonamentów telefonicznych stanowiących często warunek niezbędny do tego aby korzystać z Internetu. Nasza oferta to jasne zasady, uczciwość wobec Klienta i jakość potwierdzona przez coraz większą liczbę Abonentów.

Oferta INTERQ bazuje na infrastrukturze opartej na szkielecie światłowodowym (głównie skupiska blokowe) uzupełnionym o elementy bezprzewodowe w technologii 5 GHz.

Jaki jest koszt podłączenia oraz wysokość opłat abonamentowych?

DOMY JEDNORODZINNE - 5GHz
REGION: Powiat Sanocki, Powiat Brzozowski

Opłaty abonamentowe

Internet
Usługa Abonament
Miesięczny
Okres Promocyjny
SPOKOJNA 5Mbit/s 50.00 zł. 24 msc.
SPOKOJNA 8Mbit/s 60.00 zł. 24 msc.
SZYBKA 12Mbit/s 70.00 zł. 24 msc.
KOMFORTOWA 15Mbit/sbestseller 79.00 zł. 24 msc.

Opłata aktywacyjna od 1 zł.


  Promocje:
Sieć bezprzewodowa w domu (WiFi)*
5 zł / msc
Rozszerzona sieć bezprzewodowa w domu (WiFi)**
10 zł / msc


Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia na telefonię można składać w salonie sprzedaży w godzinach otwarcia. Podstawą przyjęcia zamówienia jest wypełniony formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie można wysłać bezpośrednio z naszej strony (prosimy o wypełnienie pól znajdujących się po lewej) lub wypełnić w naszym salonie. Udając się do salonu proszę pamiętać o dowodzie tożsamości.

Formularz Zgłoszeniowy

Dane osobowe

Dane adresowe

Zamówienie
Wszystkie dane przesyłane przez klienta do naszej firmy podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i nie ulegają przetwarzaniu w jakichkolwiek innych celach niż realizacja zamówienia.
Adresy e-mail jak i dane teleadresowe naszych klientów nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Użytkownicy mają prawo zmieniania i usuwania swoich danych.