Dzisiejsza data: 13-07-2020r.

Kasy Fiskalne Online

Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.

ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. Jesteśmy jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymując przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Czemu zawdzięczamy naszą pozycję?

Ponad 40-letnie doświadczenie zapewnia nam przewagę w organizacji produkcji urządzeń elektronicznych na skalę przemysłową. Nasze urządzenia w znakomitej większości powstają tu, w Zabrzu, nie gdzieś na Dalekim Wschodzie. Ciągle doskonalimy procedury kontroli jakości, co przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.

Jakie elementy decydują, iż wielu producentów wzoruje się na naszych rozwiązaniach?

Drobiazgowa selekcja na wejściu to podstawa. Proces kontroli jakości zaczynamy od najdrobniejszych elementów elektronicznych. Wypróbowane, a często autorskie testy - oparte o wieloletnie, interdyscyplinarne doświadczenie fachowców to nasz atut.

Dlaczego codziennie ponad pół miliona Klientów jest zadowolonych z użytkowania sprzętu marki ELZAB?

Unikamy jakiejkolwiek anonimowości. Każdy podzespół zanim stanie się elementem składowym kasy fiskalnej ELZAB przechodzi dokładną kontrolę potwierdzoną przez znanego z imienia i nazwiska specjalistę. Na karcie produktu, będącej swoistym paszportem urządzenia, znajdują się kody kontrolerów - osób, które potwierdziły sprawność sprzętu własnoręcznym podpisem.

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus to gwarancja jakości i znak nowych standardów w zakresie zróżnicowania i kompleksowości oferty. Dzięki gęstej sieci dystrybucji i serwisu produkty Novitus są dostępne w całym kraju i służą zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Kasy fiskalne, a także inne urządzenia i rozwiązania systemowe opatrzone marką Novitus znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, między innymi w sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, w stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników. Novitus jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy Comp SA.

Przez te kilka lat działalności DATECS stał się największym dostawcą urządzeń fiskalnych we wschodniej i środkowej Europie. W okresie 1996 – 2008 DATECS na rynkach całego świata sprzedał 1 000 000 fiskalnych urządzeń rejestrujących.

Obecnie DATECS posiada firmy satelity w USA, Niemczech, Szwecji, Brazylii, Francji oraz w Polsce.

W krótkim okresie działalności udało się nam przygotować kilka modeli kas fiskalnych, które pozwoliły firmie mocno zaistnieć oraz ugruntowały pozycję DATECS na polskim rynku.

Sprawdzone, konstruowane w oparciu o najlepsze światowe technologie produkty oraz potencjał firmy wsparty nowoczesną dystrybucją, serwisem i marketingiem stały się fundamentem sukcesu DATECS-POLSKA.AUTORYZOWANE PUNKTY SPRZEDAŻY I SERWISU

Serwisant: Mariusz Latusek

Tel. stacjonarny: 13 44 03000
Tel. komórkowy: 510 174 390, 696 836 347
E-mail: m.latusek@interq.pl
mlatusek.jpg


Oddział Sanok, ul. Cerkiewna 8

* Wejście od ulicy Zamkowej.

Oddział Brzozów, Blizne 438A